SON DAKİKA

Son Dakika

Dede Hasan Yağal'ın yüzsüz savunması : 'O benim torunum, öpmüşümdür'

Dede Hasan Yağal'ın tüyler ürpertici açıklaması gündeme bomba gibi düştü!

27 Kasım 2021 13:40
Dede Hasan Yağal'ın yüzsüz savunması :  'O benim torunum, öpmüşümdür'

Türkiye günlerdir Müslüme Yağal'ın ölümünü konuşuyor. 3 yaşındaki kız çocuğunun şüpheli ölümü ile ilgili ortaya çıkan gerçekler gündeme bomba gibi düştü. Soruşturma kapsamında tutuklanan dedesi Hasan Yağal'ın biyolojik baba olduğu ileri sürülürken, Adli Tıp görevlilerince alınan DNA örneğinin bilinen babası ile değil, dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktığı  belirtildi.

Mesut Hasan Benli'nin haberine göre Hasan Yağal, kendisine yöneltilen iddiaları reddederek Müslüme'nin boynundaki tükürük izi için "O benim torunum, öpmüşümdür" diyerek savunduğu iddia edildi. Kocası askerdeyken kayınpederi, Müslüme'nin dedesi Hasan Yağal'ın tecavüzüne uğradığını itiraf eden anne Selvi Yağal, Müslüme'nin ablasının da onun çocuğu olduğunu iddia etti. Savcılıkta ifade veren anne Selvi Yağal'ın "Kocamın haberi yoktu, bizi korkuttu, bir şey diyemedik" diyerek, yaşanılan bu olayı detaylıca anlattığı öğrenildi. 

Öte yandan Mersin Barosu dün bir açıklama yaparak yayın yasağına uymayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını bildirdi. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım